Siltināšana un apdare ar keramiskajām flīzēm

Siltināšana un apdare ar keramiskajām flīzēm 150 150 TENAPORS

Siltināšana un apdare ar keramiskajām flīzēm

Lejupielādēt PDF

Tehnoloģija

Siltināšanas tehnoloģija ar TENAPORS CERAMIC kompozītmateriāla plāksnēm ļauj vienlaicīgi iegūt jūtamu siltināšanas efektu un piešķirt ēkai papildus estētisko vērtību. Siltumizolācijas materiāls sastāv no 2 komponentēm – putupolistirols un keramiskās flīzes. Atvieglotai montāžai uz ēkas fasādi, ir pieejamas 3 dažāda izmēra plāksnes ( L, H un C). Komponentes uz sienas tiek stiprinātas ar dībeļnaglām tām speciāli paredzētās un ražošanas procesā iestrādātās vietās ar plastikāta serdeni. Starp keramiskajām flīzēm ir spraugas, kuras pēc montāžas ir jāaizpilda ar šuvju javu. Gala rezultātā tiek iegūts unikāls ķieģeļu mūra izskats.

Materiāli

Siltumizolācijas materiāla ražošanā tiek izmantots ļoti izturīgs EPS 200 markas putupolistirols. Šī materiāla blīvums sasniedz 30-32 kg/m3, kas ir 2 reizes augstāks rādītājs par citās siltināšanas sistēmās izmantojamo materiālu. 200 markas putupolistirols spēj nodrošināt ne tikai augstvērtīgu mehānisko noturību, bet tam arī ir uzlabotas siltumtehniskās īpašības un siltumvadīšanas koeficients ir 0,034 W/m*K. Keramiskās flīzes ir ražotas Vācijā no augstvērtīga materiāla, kas nodrošina to noturību pret klimatiskajiem apstākļiem.

Kvalitāte

Izmantotajiem keramiskajiem materiāliem ir speciāli izveidots “bezdelīgas astes” formas savienojums. Tas tiek izmantots, jo izstrādājums tiek ražots speciāli izstrādātās formēšanas iekārtās, kur bez līmēm un citām piedevām tiek nodrošināta abu izejmateriālu sastiprināšana. Procesa gaitā ar tvaika palīdzību putupolistirols tiek iepūsts iekšā savienojuma vietā un tam izplešoties tiek izveidots ļoti drošs stiprinājums. Šāda tehnoloģija ļauj izveidot ļoti izturīgu kompozītmateriālu, kura kalpošanas ilgums pārsniedz 25 gadus.

  • Putupolistirolam ir zema temperatūras noturība – tikai +80oC. Pie norādītās temperatūras materiāls lēnām sāk sadalīties un zaudē savas īpašības. Taču uzklātās keramiskās flīzes ir nedegošas un izmantojot nedegošu šuvju javu putupolistirols no ārpuses tiek aizsargāts no uguns iedarbības. Ja sistēma tiek montēta pie mūra, kas veidots no nedegošiem materiāliem siltināšanas sistēmas kopējo ugunsnoturības pakāpi var palielināt līdz klasei B-s1,d0. Atbilstoši Latvijas būvnormatīvam LBN 201-15 “Būvju ugunsdrošība” ar šādu siltināšanas tehnoloģiju ir iespējams siltināt ēkas līdz 9 stāvu augstumam.

Risinājuma produktiUgunsreakcijas klaseIzmēriSiltumvadītspējas koeficientsSpiedes spriegumsStiepes stiprībaIlglaicīga ūdens absorbcija #
TENAPORS CERAMIC
TENAPORS CERAMIC
Ugunsreakcijas klase
Siltumvadītspējas koeficients
Spiedes spriegums
Stiepes stiprība
Steam resistances
Ilglaicīga ūdens absorbcija
Izolācijas biezums